Search results for ''

Kontakt

Stockholm

Jakobsgatan 6
SE-111 52 Stockholm, Sverige

+46 8 545 075 00

Helsingfors

Aleksanterinkatu 44
FI-00100 Helsingfors, Finland

+358 400 510 701

Köpenhamn

Østergade 4
DK-1100 Köpenhamn, Danmark

+45 2679 7600

Investeringar

Patrik Andersson
Chief Executive Officer | Sverige
Contact patrik.andersson@brunswickrealestate.com
+46 76 871 00 22
David Hävermark
Business Development | Sverige
Contact david.havermark@brunswickrealestate.com
+46 70 388 75 16
David Brandemark
Financing | Sverige
Contact david.brandemark@brunswickrealestate.com
+46 70 222 99 55
Emil Haraldsson
Group CFO | Sverige
Contact emil.haraldsson@brunswickrealestate.com
+46 73 060 75 18
Sara Svedjedal
Innovation & Communication | Sverige
Contact sara.svedjedal@brunswickrealestate.com
+46 70 782 24 90
Kristina Agild
Talent Management & HR | Sverige
Contact kristina.agild@brunswickrealestate.com
+46 70 899 42 42
Erik Widmark
Sourcing | Sverige
Contact erik.widmark@brunswickrealestate.com
+46 70 586 75 06
Victoria Sandkvist
Transactions | Sverige
Contact victoria.sandkvist@brunswickrealestate.com
+46 72 233 38 94
Eric Bergström
Regio | Sverige
Contact eric.bergstrom@brunswickrealestate.com
+46 70 509 75 05
Christian Uddland
Asset Management | Sverige
Contact christian.uddland@brunswickrealestate.com
+46 70 088 75 79
Annika Fridolf
Fersen | Sverige
Contact annika.fridolf@brunswickrealestate.com
+46 73 125 15 05
Josefin Bergholtz
Bohild | Sverige
Contact josefin.bergholtz@brunswickrealestate.com
+46 72 213 61 84
Niclas Jakobsen
Vanda 3 | Sverige
Contact niclas.jakobsen@brunswickrealestate.com
+46 73 087 78 79
Cecilia Safaee
Hemmaplan | Sverige
Contact cecilia.safaee@hemmaplan.com
+46 72 727 25 80
Hanna Rauhala
Nyfosa Finland | Finland
Contact hanna.rauhala@brunswickrealestate.com
+358 40 0297 312
Anthony Romano
Lindu | Sverige
Contact anthony.romano@brunswickrealestate.com
+46 73 059 2710

Visselblåsarfunktion

Brunswicks bolagsstyrning håller hög standard och vi värnar om vår verksamhets och våra medarbetares integritet.